Hakkımızda

BİZ KİMİZ ? NE İSTİYORUZ ? NE YAPIYORUZ ?

1995 yılında MONDİ bölge bayiliği ile başladığımız toptan ve perakende tecrübemizle daha kaliteli hizmet sunabilmek için kendi markamız olan "AKDENİZ EV VE OTEL YATAK TAMİRİ" ile siz değerli müşterilerimiz için sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız. Tamamı endüstriyel malzemelerle hazırlanmış olan yatak ve bazalarımız ileri teknolojide aradığınız tüm özelliklere sahip bulunmaktadır. Gerek otel tipi yoğun kullanıma uygun, gerekse evdeki rahatınız konforunuz ve hijyeninize önem veren antibakteriyel, beden yapınızı koruyan yataklarımız her türlü isteğe cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Sağlıklı ve konforlu tasarımlarını modern, dinamik ve uyku kalitesini yükselten ürünlerle hazırlayan "AKDENİZ EV VE OTEL YATAK TAMİRİ", siz değerli müşterilerimizin rahat ve güvenle kullanabileceği bir markadır.

Misyon

Müşterilerimizle uyumlu iletişim içerisinde kullanım alışkanlıklarına uygun, doğru reçete ile yüksek standartlarda ürünler üretip, markamıza güvenen, memnun müşteri kitleleri yaratmak.

Vizyon

Yatak sektöründe öncü , aranan ve yenilikçi bir yapıya sahip olarak dünya standartlarında ,teknolojikgelişmeleri yakından takip ederek, çalışmalarımızı insan hayatına yararlı ürün tasarımlarınayoğunlaştırarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ürün kalitemizi sürekli yükselterek, markadeğerimizi daha ileriye taşımak. Bu amaçla ülkemizdeki sektör firmaları arasında üst noktalardakiyerimizi almak. Başarı odaklı olmak.